Het duurzaam ontmossen van daken
Wanneer u uw hellend dak heeft laten leggen of heeft laten renoveren, rekent u er uiteraard op dat u voor vele jaren gerust zal zijn. Toch kan u de duurzaamheid van uw dak verlengen door het te laten ontmossen. Uw daken in Baasrode en omgeving zijn in goede handen bij specialist Joni Bergmans.
Daken beschermen
De dakontmossing zorgt er niet alleen voor dat het uitzicht fraaier wordt door het verwijderen van het groen. Wij werken met een stoomreiniger tot 150 °C , daardoor kan er een lage druk gebruikt worden en zullen er geen beschadigingen plaatsvinden.
Deze ingreep voorkomt toekomstige schade aan uw daken. De wortels van het mos kunnen zich vastzetten in de dakbekleding. Na een periode van vrieskoude zetten ze uit waardoor er barstjes en scheuren in de daken kunnen komen.
Waterschade voorkomen
Het gevolg van deze scheuren is het insijpelen van regenwater waarbij op termijn niet alleen uw daken maar ook de rest van het gebouw waterschade kan oplopen. Dit voorkomt u allemaal met het tijdig ontmossen van daken. Belangrijk om mee te geven, is dat daken die asbest bevatten niet behandeld mogen worden.
Ontmossen met beschermlaag
Het ontmossen van uw dak begint met het afstomen. Nadat het mos hierdoor is losgekomen wordt het opgekuist en afgevoerd. De afwerking gebeurt op maat van de klanten hun wensen. Er kan bijvoorbeeld een beschermlaag worden aangebracht. Maar het is eveneens mogelijk om het dak te schilderen.
Contact
Maak uw dak klaar voor de toekomst dankzij de inzet en de vakkennis van Joni Bergmans uit Baasrode. Wacht niet te lang om uw dak te beschermen van mos en eventuele weersinvloeden. Informeer vandaag nog bij de Oost-Vlaamse firma voor een klantvriendelijke service.